Szpachlowanie

Szpachlowanie maszynowe wykonujemy przy użyciu hydrodynamicznego agregatu, który umożliwia wyszpachlowanie dużej powierzchni ścian i sufitów w krótkim czasie.
Przebieg prac polega na dwukrotnym położeniu warstw gładzi oraz szlifowaniu ścian  mechanicznie tzw. „żyrafą”, która podłączona jest do odkurzacza dzięki czemu szlifowany pył trafia bezpośrednio do odkurzacza, następnie po odpyleniu ścian i sufitów, cała powierzchnia gruntowana jest agregatem do malowania, powierzchnia jest gładka, niepyląca i przygotowana do malowania.
Natryskowe nakładanie gładzi jest zdecydowanie efektywniejsze od ręcznej metody. Dzięki tej technice zużycie materiału jest mniejsze, czas pracy krótszy, a to przekłada się na możliwość szybszej realizacji dalszych prac wykończeniowych. Maszynowe  nakładanie gładzi jest szczególnie zalecane do dużych powierzchni ścian i sufitów, jak i lokali deweloperskich. Technika ta umożliwia uzyskanie równomiernej i gładkiej powłoki. Szpachlowanie wykonujemy za pomocą wysokiej klasy agregatów firmy GRACO stosując przy tym tylko sprawdzone materiały.
Metoda ta pozwala w krótkim czasie uzyskać wysoką jakość wykończenia, która powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów. Istotą tej metody jest oszczędność wykorzystywanego materiału oraz czasu.
Przykładowo – deweloperski lokal mieszkalny o powierzchni ścian ok. 200m2, wykonujemy na gotowo w ciągu 3 dni roboczych – należy uwzględnić dodatkowo czas wyschnięcia materiału.